لوگو

ایزوسیانات PM 200

معرفی محصول
ایزوسیانات PM 200

ایزوسیانات Pm 200 محصولی از تولیدات شرکت وانهو چین است که شاخه‌ای از متیل دی فنیل ایزوسیانات می‌باشد. این ترکیب شیمیایی دارای جریان پذیری خوب و خواص مکانیکی عالی است. به طور کلی باید بدانید این ماده شیمیایی جزو مواد اولیه پلی یورتان به شمار می‌رود و از این رو برای ساخت انواع فوم کاربرد زیادی دارد.

سایر محصولات
کاربرد ایزوسیانات کارون kp200

ایزوسیانات کارون KP200

ایزوسیانات چیست؟

ایزوسیانات ترکیبی شیمیایی و بسیار واکنش پذیر می‌باشد که در تولید فوم پلی یورتان کاربرد زیادی دارد. علاوه بر این از این ماده شیمیایی در موارد متعدد دیگری نیز استفاده می‌شود که در زندگی روزمره ما به صورت غیرمستقیم بسیار تأثیرگذار است. لازم است بدانید شرکت های داخلی و خارجی متعددی امروزه تولید و فروش ایزوسیانات را بر عهده دارند. مثلاً از جمله برندهای ایرانی این محصول می ‌توان به ایزوسیانات کارون اشاره کرد. در بین برندهای خارجی شرکت وانهوا چین تولیدکننده بزرگ ایزوسیانات می‌باشد که محصول خود را با نام تجاری ایزوسیانات ۲۰۰pm عرضه می‌کند.

ویژگی های ایزوسیانات Pm 200

ایزوسیانات Pm 200 شرکت وانهوا همان‌طور که گفته شد شاخه‌ای از متیل دی فنیل ایزوسیانات است. در خصوص ویژگی ‌های این ماده می ‌توان گفت در دمای اتاق به صورت مایع با رنگ قهوه ای روشن مایل به زرد می‌باشد. این نوع ایزوسیانات از خاصیت گرانروی نسبتاً مناسبی برخوردار است. همچنین دیگر ویژگی آن خاصیت خشک کنندگی نسبتاً بالای آن می‌باشد. همچنین این نوع ایزوسیانات دارای ویسکوزیته و عاملیت بیشتری است. لازم است بدانید محصول شرکت وانهوا چین جریان پذیری خوبی دارد و به دلیل میزان مواد فرار کم، کاربردهای زیادی در صنایع مختلف خواهد داشت.

ایزوسیانات

کاربردهای ایزوسیانات Pm 200

با وجود اینکه در ایزوسیانات با ترکیبات الکلی واکنش نشان می‌دهد از این واکنش پلیمرهای پلی یورتان تولید شود. از این رو می ‌توان گفت مهم‌ترین کاربرد ایزوسیانات پی ام ۲۰۰، تولید محصولات پلی یورتان است. اما از دیگر موارد کاربرد این ماده شیمیایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نحوه نگهداری ایزوسیانات

در خصوص نحوه نگهداری ایزوسیانات چین باید بدانید این محصول برخلاف دیگر مواد شیمیایی در دمای محیط قابل نگهداری است و به طور کلی یکی از مشخصه‌های ایزوسیانات Pm 200 این بوده که در رنج وسیعی از دماها پایدار می‌باشد. دقت داشته باشید که این نوع ماده در دمای پایین ویسکوزیتی آن افزایش پیدا می‌کند و چنانچه در دمای زیر ۵ درجه قرار بگیرد منجر به کریستالیزاسیون آن خواهد شد. از آنجایی که نقطه اشتعال ایزوسیانات وانهوا چین بالا است در دمای اتاق مشکلی در زمینه اشتعال زایی برای آن به وجود نمی‌آید. با توجه به اینکه ما در ایران پی یو در حال حاضر انواع مختلفی از ایزوسیانات داخلی و خارجی را عرضه می‌کنیم شما به راحتی می‌توانید از این فروشگاه ایزوسیانات کارون یا ایزوسیانات Pm 200 را خریداری کنید.

نیاز به دریافت مشاوره بیشتری دارید؟

برای دریافت مشاوره بیشتر و پاسخ به هرگونه سوال در مورد خرید مواد اولیه پلی یورتان ایران پی یو با ما در ارتباط باشید

ایزوسیانات

ذخیره سازی ایزوسیانات پی ام ۲۰۰

در خصوص ذخیره سازی ایزوسیانات Pm 200 باید بدانید این ماده شیمیایی تجاری از آنجایی که به راحتی به رو رطوبت واکنش نشان می‌دهد و گاز دی اکسید کربن تولید می‌کند لازم است ذخیره سازی درستی داشته باشد. به طوری که باید در ظروف کاملاً خشک شده به درستی مهر و موم شود. درب این ظروف باید کاملاً بسته شود و بهتر است در مکانی که دمای آن ۱۵ الی ۳۵ درجه سانتی‌گراد می‌باشد و همچنین مجهز به دستگاه تهویه مناسب است نگهداری شود. توجه داشته باشید ایزوسیانات پی ام ۲۰۰ وانهوا چین در بشکه های ۲۵۰ کیلوگرمی عرضه می‌شود. تاریخ انقضای آن نیز یک سال بعد از تاریخ تولید محصول است. با توجه به اینکه این ماده تجاری بر سلامتی انسان تأثیر دارد و چنانچه با پوست ارتباط برقرار کنند موجب بروز علائمی چون سوزش پوست و غشاهای مخاطی و همچنین تنگی نفس می‌شود لازم است در هنگام کار با آن از لباس های ایمن استفاده شود. نکته حائز اهمیت دیگر در هنگام کار با ایزوسیانات Pm 200 این بوده که چنانچه این ماده شیمیایی بر روی زمین بریزد لازم است سریعاً با مخلوط خاک اره، خاک رس، اتانول آمین دی، اتانول، هیدروکسید آمونیوم و آب پاک شود.

قیمت ایزوسیانات وانهوا چین

اگر چه گفته شد ایزوسیانات Pm 200 در بسیاری از موارد کاربرد دارد اما باید بدانید این ماده با مقدار پلیول متفاوت در هر صنعت استفاده می‌شود. این امر موجب شده است که قیمت ایزوسیانات Pm 200 در انواع مختلف متفاوت باشد. البته می توان گفت این محصول قیمت بالاتری نسبت به مشابه کره‌ای خود دارد لذا کیفیت آن بالاتر است. البته چنانچه شما از وب‌سایت ما یعنی ایران پیو که فروش ایزوسیانات را به صورت عمده و مستقیم انجام می‌دهد اقدام به خرید این ماده شیمیایی کنید می‌توانید آن را با قیمت کمتری در اختیار داشته باشید. چرا که در این روش واسطه‌ها و دلالان از میان برداشته شده است.

سخن پایانی

ایزوسیانات که جزو مواد شیمیایی بسیار مهم است به طور کلی مهم‌ترین کاربردی که دارد به عنوان مواد اولیه جهت ساخت پلی یورتان خواهد بود. از آنجایی که امروزه پلی یورتان ها کاربرد زیادی دارند طبیعتاً استفاده از این ماده شیمیایی نیز رونق پیدا کرده است. با وجود این امر مشاهده می‌شود شرکت‌ های داخلی و خارجی متعددی از جمله ایزوسیانات کارون و ایزوسیانات Pm 200 چین را به بازار عرضه نموده انواع خارجی و داخلی این محصول طبیعت تفاوت ‌هایی با هم دارد. با وجود این امر نیاز است قبل از خرید این ماده شیمیایی در خصوص ویژگی ‌های هر کدام از آن‌ها اطلاعات کافی به دست آوردید.

نظرات کاربران

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش خود را ثبت کنید

جهت ثبت سفارش محصول از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید

آدرس

تهران – توانیر جنوبی – انتهای خیابان نظامی گنجوی

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *